Қарағанды облысы «Жаңғыру жолы» РМД аймақтық штабы туралы АҚПАРАТ

Штабтың орналасқан жері (орны мен нақты мекенжайы)

Штаб басшысы (толық аты-жөні, байланыс телефондары, электрондық пошта мекенжайы, әлеуметтік желілердегі беттер)

Қызметкерлер құрамы және мүшелер саны
(қызмет саласы)

  1. 1
        1.  

Қарағанды ​​облысы, Қарағанды ​​қаласы, Шахтерлер даңғылы 64 (Достық үйі)

Урмашов Александр Николаевич - ҚМЖБ Жастар ісі бөлімінің  бас маманы, «Дакия» Румын мәдени қоғамы» қоғамдық бірлестігі жастар қанатының жетекшісі, 87059792267, urmashov@kgmu.kz, a.urmashov@kelisim.kz
https://www.instagram.com/alexurmashov/
https://www.facebook.com/aleka.urmashov

27 мүше
1.Грейчуте Вида д.Евгеняус - Абай қаласы №14 мектеп директорының орынбасары;
2.Борисевич Мария Александровна - ҚММУ студенті, неміс жастарының облыстық клубының жетекшісі;
3. Матиева Хеди Әлихановна - әлеуметтану магистрі;
4. Абдулов Ерман Рахымжанович - блогер, «ЭтоЖез» әлеуметтік жобасының жетекшісі;
5. Бондаренко Вероника Витальевна - «Болашақ» Қарағанды ​​академиясының магистрі, балабақша тәрбиешісі, , «Шэмэш» еврей қауымдастығының мүшесі;
6. Гайнуллин Владимир Олегович – Сәтбаев қаласы, С.Сейфуллин атындағы гимназия дене шынықтыру мұғалімі.
7. Головченко Олеся Викторовна - Қарағанды ​​гуманитарлық колледжінің студенті, Т.Г. Шевченко атындағы «Ридне слово» Украин тілі қоғамының жастар қанатының жетекшісі.
8. Жорабеков Арман Нұрмаханұлы - Е.Букетов атындағы ҚарМУ студенті.;
9. Жүсіпов Абылайхан Қайратұлы - 2016 жылы Рио-де-Жанейрода өткен Олимпиада ойындарының қатысушысы, 2017 жылғы бокстан әлем чемпионатының қола жүлдегері;
10. Калиева Кымбат Алькеновна –
«Е-Қарағанды» ақпараттық порталының журналисі;
11. Кулаузиди Анна Ивановна - акушер, «Авги» грек этномәдени бірлестігі жастар қанатының жетекшісі;
12. Кулишевич Михаил Павлович - «Казачья вольница» қоғамдық бірлестігі жастар қанатының жетекшісі;
13. Лим Федор Викторович - «Қарағанды ​​облысының кәрістерінің этномәдени бірлестігі» қоғамдық бірлестігінің мүшесі;
14. Нұрпейісов Данияр Бағдадович - ҚММУ студенті;
15 . Омаров Умар Алиевич - «Хайдакъ» Лезгинка мектебінің көркемдік жетекшісі;
16. Райх Ангелина Владимировна - Абай ауданында «Русалица» славян этномәдени бірлестігі жастар қанатының жетекшісі;
17. Расулова Азами Латифшаевна - Қазақстан халқы облыстық Ассамблеясының мүшесі, ҚММУ студенті;
18. Саматов Темірлан Қуатбекұлы - ҚММУ студенті;
19. Сачава Ольга Михайловна - Шешенқара кентінің Мәдениет үйінің мәдени ойын-сауық саласының маманы;
20. Шарипова Леонора Васильевна - «Татар» татар-башқұрт мәдениет орталығы «Идел» Қоғамдық бірлестігінің белсендісі;
21. Шедловская Светлана Васильевна - «Полония» польша этномәдени бірлестігі төрағасының орынбасары;
22. Хан Валентина - «Қарағанды ​​облысының корейлерінің этномәдени бірлестігі» қоғамдық бірлестігі;
23. Полонский Станислав - «Полония» польша этномәдени бірлестігінің мүшесі;
24. Макеева Полина - Абай қаласы №14 мектеп оқушысы;
25. Мунтян Яна - «Дакия» румын мәдени қоғамы»  қоғамдық бірлестігінің мүшесі.
26. Кузнецов Александр - Абай қаласы №14 орта мектеп оқушысы;
27. Макеева Марьяна - суретші, «Полония» польша этномәдени бірлестігінің мүшесі;

 

* Қазіргі уақытта аймақтық штабтың құрылуы аяқталған жоқ. Облыстың қалалары мен аудандарымен персоналдың өкілдерін қосу мәселесі әзірленуде, сонымен қатар, өңірдің этномәдени бірлестіктерімен ЭМБ  жас белсенділері арасында қызметкерлердің тізімі жасалады


Вернуться назад


Мемлекеттік қызмет көрсетудің сапасын қалай бағалайсыз?
Мұрағат
Қарағанды облысы ішкі саясат басқармасының "Қоғамдық келісім" КММ
Разработка и поддержка сайта: Интернет компания «Creatida»
Яндекс.Метрика
Рейтинг@Mail.ru